///

Healers & Teachers

Je vindt eerst Nederlanders, daarna staan de landen in alfabetische volgorde.

 

hartje-rozeNederland

Harriët Kroon

Harriët Kroon

  • Drager van het Divine Plan Healing Systeem
  • Oprichter van de Divine Plan Healing School
  • Divine Plan teacher

E:  hallo@harrietkroon.nl
W: harrietkroon.nl
T: +31 (0)646 458 763
Talen: Engels, Nederlands

Bettina Neuhaus

Bettina Neuhaus

  • Divine Plan healer

E:  info@bettinaneuhaus.com
T: +31 (0)621 470 419
Talen: Duits, Engels, Frans, Nederlands

Cill

Cill

  • Divine Plan healer

E:  cnijdeken@gmail.com
T: +31 (0)629 601 323
Talen: Duits, Engels, Nederlands

Corien Mechielsen

Corien Mechielsen

  • Divine Plan healer

E:  corien.mechielsen@gmail.com
W: www.joybyjuice.com
T: +31 (0)6 1456 5531
Talen: Engels, Nederlands

hartje-rozeDuitsland

Alexandra Meyn

Alexandra Meyn

  • Divine Plan teacher

E:  meyn.alexandra@googlemail.com
Wwww.alexandra-meyn.de
T: +49 (0)8980 072 472
Talen: Duits, Engels

Daniela Hörath

Daniela Hörath

  • Divine Plan healer gevorderde technieken

E:  daniela@visions-for-life.de
Wwww.visions-for-life.de
T: +49 (0)8442 6162 558
Talen: Duits

Angelica Mendoza

Angelica Mendoza

  • Divine Plan healer

E:  angelica.mendoza@gmx.de
T:  +49 163 838 8934
Talen: Frans, Spaans, Engels, Duits

hartje-rozeGroot-Brittannië

Timothy Dyson

Timothy Dyson

  • Divine Plan teacher

E:  timdyson@talktalk.net
W: www.timothydyson.co.uk
T: +44 (0)2086 781 718
T: +44 (0)7514 023 672
Talen: Engels

Phil Grant

Phil Grant

  • Divine Plan healer

E:  phil@personalpeace.co.uk
W: personalpeace.co.uk
T: +44 (0)1273 491 307
Talen: Engels

Anita Prasad

Anita Prasad

  • Divine Plan healer

E:  anita@wisdomwithintherapies.com
T: +44 (0)7554 992 739
Talen: Engels

Alyss Thomas

Alyss Thomas

  • Divine Plan healer gevorderde technieken

E:  alyssthomas@gmail.com
T: +44 (0)1752 519 692
T: +44 (0)7825 284 160
Talen: Engels

hartje-rozeIerland

Mary Gallagher

Mary Gallagher

  • Divine Plan teacher

E:  mary@druidhill.net
W: www.divineplanhealing.ie
T: +353 (0)877 813 844
Talen: Engels

hartje-rozeZweden

Edna Hinnerson

Edna Hinnerson

  • Divine Plan healer

E:  hebo1920@ystad.com
T: +46 (0)41 161 377
T: (0)705 691 377
Talen: Duits, Engels, Zweeds

Ian Mills

Ian Mills

  • Divine Plan teacher
  • Divine Plan healer gevorderde technieken

E:  Ianmills61@gmail.com
W: ianmills.im
T: +46 (0)733 211 291
Talen: Engels, Zweeds

hartje-rozeZwitserland

Monique Lutz

Monique Lutz

  • Divine Plan healer gevorderde technieken

E: contact@moniquelutz.ch
W: www.moniquelutz.ch
T: +41 (0) 76 565 36 09
Talen: Frans, Duits, Engels