///

Healers & Teachers

Je vindt eerst Nederlanders, daarna staan de landen in alfabetische volgorde.

 

hartje-rozeNederland

Harriët Kroon

Harriët Kroon

  • Drager van het Divine Plan Healing Systeem
  • Oprichter van de Divine Plan Healing School
  • Divine Plan teacher

E:  hallo@harrietkroon.nl
W: harrietkroon.nl
T: +31 (0)646 458 763
Talen: Engels, Nederlands

Bettina Neuhaus

Bettina Neuhaus

  • Divine Plan healer

E:  info@bettinaneuhaus.com
T: +31 (0)621 470 419
Talen: Duits, Engels, Frans, Nederlands

Nicky Hömann

Nicky Hömann

  • Divine Plan healer

E:  nicky5622@hotmail.com
T: +31 (0)20 686 52 13
Taal: Nederlands

hartje-rozeDuitsland

Alexandra Meyn

Alexandra Meyn

  • Divine Plan teacher

E:  meyn.alexandra@googlemail.com
Wwww.alexandra-meyn.de
T: +49 (0)8980 072 472
Talen: Duits, Engels

Daniela Hörath

Daniela Hörath

  • Divine Plan healer gevorderde technieken

E:  daniela@visions-for-life.de
Wwww.visions-for-life.de
T: +49 (0)8442 6162 558
Talen: Duits

Angelica Mendoza

Angelica Mendoza

  • Divine Plan healer

E:  angelica.mendoza@gmx.de
T:  +49 163 838 8934
Talen: Frans, Spaans, Engels, Duits

hartje-rozeGroot-Brittannië

Jack Childs

Jack Childs

  • Divine Plan healer

E:  jack@jackchilds.co
W: www.jackchilds.co
T: +44 (0)7902 913 418
Talen: Engels

Nicky Hesketh

Nicky Hesketh

  • Divine Plan healer

E:  hello@nickyhesketh.com
W: www.nickyhesketh.com
T: +44 (0)7495 388 345
Talen: Engels, Spaans, Duits

Alyss Thomas

Alyss Thomas

  • Divine Plan healer gevorderde technieken

E:  alyssthomas@gmail.com
T: +44 (0)1752 519 692
T: +44 (0)7825 284 160
Talen: Engels

Phil Grant

Phil Grant

  • Divine Plan healer

E:  phil@personalpeace.co.uk
W: personalpeace.co.uk
T: +44 (0)1273 491 307
Talen: Engels

hartje-rozeIerland

Mary Gallagher

Mary Gallagher

  • Divine Plan teacher

E:  mary@druidhill.net
W: www.divineplanhealing.ie
T: +353 (0)877 813 844
Talen: Engels

hartje-rozeZweden

Edna Hinnerson

Edna Hinnerson

  • Divine Plan healer

E:  hebo1920@ystad.com
T: +46 (0)41 161 377
T: (0)705 691 377
Talen: Duits, Engels, Zweeds

hartje-rozeZwitserland

Monique Lutz

Monique Lutz

  • Divine Plan healer gevorderde technieken

E: contact@moniquelutz.ch
W: www.moniquelutz.ch
T: +41 (0) 76 565 36 09
Talen: Frans, Duits, Engels